loader image

3 WARIANTY DO WYBORU

Pod pakietami możesz przeczytać o każdym podpunkcie cennika.

* – dotyczy domen .pl jeszcze nie zarejestrowanych

Kwoty podane na stronie są cenami netto.
Czas realizacji liczony jest od dostarczenia przez Państwa treści, zdjęć i ustalenia z grafikiem projektu strony www.

OPTYMALIZACJA SEO

Kod strony, podobnie jak treści znajdujące się na niej są zoptymalizowane pod kątem SEO i zgodne z wytycznymi Google. Wpływa to bezpośrednio na promowanie strony w wyszukiwarkach internetowych (pozycjonowanie)

ASYSTA

Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo i służymy pomocą na każdym etapie realizacji projektu. Współpracując z nami otrzymujesz wsparcie w czasie tworzenia projektu, w momencie publikacji strony w sieci, jak i w zakresie obsługi technicznej.

GOOGLE ANALYTICS

Obserwacja ruchu na stronie to podstawa, aby zwiększyć sprzedaż czy zainteresowanie ofertą. Zapewniamy to dzięki stosowaniu potężnego narzędzia do analizy statystyk serwisów jakim jest Google Analytics.

GALERIA ZDJĘĆ

Szczególną wagę przykładamy do publikowanych zdjęć, ponieważ odgrywają one ogromną rolę w sprzedaży. Dlatego tworzymy interesujące galerie zdjęć, zaawansowane albumy, umożliwiamy automatyczne generowanie miniatur i wiele więcej.

1

PEŁNA RESPONSYWNOŚĆ

Ponad połowa stron internetowych jest obecnie przeglądana na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. Dbamy więc o to, by strony świetnie prezentowały się na każdym urządzeniu bez względu na wielkość ekranu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Komunikacja z klientem to priorytet dla nowoczesnych firm. Czytelny i intuicyjny formularz kontaktowy ułatwia wymianę informacji i obsługę klienta. Dopasujemy go do potrzeb Twoich klientów.

ANIMACJE GRAFICZNE

Atrakcyjne graficznie animacje sprawią, że Twoja strona wyróżni się wśród innych. Wiemy je zastosować, aby przykuć uwagę klienta, a jednocześnie nie odciągnąć uwagi od najważniejszych elementów na stronie.

l

MODÓŁ BLOG / AKTUALNOŚCI

Tworzenie bloga internetowego i uzupełnianie aktualności to najlepszy sposób, by budować prestiż firmy i tworzyć wizerunek eksperta w branży. Publikowanie nowych treści sprzyja też widoczności strony w wyszukiwarkach.

PROTOTYPOWANIE

Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie, dlatego na początku tworzymy prototyp strony, aby było możliwe przedyskutowanie zaproponowanych rozwiązań i ustalenie ostatecznego wyglądu serwisu.

MAPA GOOGLE

Wiele firm skupia się na działalności lokalnej. Docierając do klientów w okolicy warto zaprezentować im w czytelny sposób, gdzie mogą znaleźć siedzibę i oddziały Twojej firmy. Pomoże w tym atrakcyjnie zaprezentowana mapa Google dostępna na Twojej stronie.

INTEGRACJA Z SOCIAL MEDIA

Promocja w social media ma istotne znaczenie w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i promowaniu jej oferty wśród potencjalnych oraz obecnych klientów. Hiperłącza do Twoich profili w social media sprawią że klient będzie mógł zostać Twoim fanem.

SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania treścią możesz samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie i publikować nowe treści. Nie musisz więc za każdym razem angażować programisty, ponieważ wystarczy Ci podstawowa umiejętność obsługi komputera i edytora tekstowego.

DODATKOWE FUNKCJE

Wybierając dany pakiet możesz również skorzystać z poszerzenia funkcjonalności Twojej strony.

w

LIVECHAT

Wykorzystaj każdy sposób, by zatrzymać klientów na swojej stronie i zapewnić im jak najwyższy standard obsługi. Idealnym narzędziem do tego jest Livechat pozwalający kontaktować się z klientami w czasie rzeczywistym.


300 PLN

DODATKOWE WERSJE JĘZYKOWE

Internet daje nieograniczone możliwości. Korzystaj z nich i rozwijaj swoją firmę. Pomożemy Ci stworzyć dodatkowe wersje językowe strony, abyś mógł z łatwością wkroczyć na zagraniczne rynki. Cena za jedną dodatkową wersję językową


600 PLN

OPIEKA NAD STRONĄ

Twoja strona będzie pod naszą staranną opieką, a zarządzanie stroną, wykonywanie aktualizacji i regularnych kopii bezpieczeństwa nie będzie zaprzątało Twoich myśli.


50 PLN/mieś.

NEWSLETTER

Aby być w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami, stworzymy na Twojej stronie praktyczny newsletter, czyli elektroniczną formę biuletynu. Dzięki niemu szybko i wygodnie przekażesz odbiorcom informacje o rabatach, nowościach i podeślesz ciekawe materiały, np. e-booki, poradniki.
Rozszerzenie tylko do pakietu PLATINUM


400 PLN

SZKOLENIE

Nie zostawimy Cię samego z nową stroną. Pokażemy jak ją edytować, jak dodawać nowe treści, jak moderować komentarze. Twoja strona nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Rozszerzenie tylko do pakietu PLATINUM


350 PLN za 2h

j

COPYWRITING

Nasi najlepsi copywriterzy zadbają, by treści na Twojej stronie wspierały sprzedaż, by były atrakcyjne dla odbiorców, a jednocześnie odpowiadały wymogom SEO.


15 PLN za 1000zzs

INDYWIDUALNA WYCENA

Jeżeli żaden pakiet nie pasuje do Twoich wymagań poproś o darmową indywidualną wycenę wybierając tylko te podpunkty które Cię interesują.

ETAPY REALIZACJI

Z nami Twoja wymarzona strona internetowa powstanie w mgnieniu oka! Przekonaj się, że wystarczą zaledwie 4 kroki, aby zaistnieć w sieci i zdobyć nowych klientów. Co musisz zrobić, aby cieszyć się praktyczną i przejrzystą stroną www?

%

WYBÓR PAKIETU

Naszym klientom proponujemy 3 pakiety – SILVER, GOLD oraz PLATINUM. Dowiedz się, co oferują i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i budżetowi. Następnie kliknij „ZAMAWIAM!” i wypełnił ankietę. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu dwóch dni i wspólnie omówimy szczegóły zamówienia.

%

WYBÓR SZABLONU

Nie wiesz, jak powinna wyglądać Twoja strona www? Żaden problem! Posiadamy ponad 340 gotowych szablonów stron, spośród których możesz wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają pod względem estetyki i funkcjonalności. Na ich podstawie zrozumiemy Twoje upodobania i zaprojektujemy Twoją wymarzoną stronę.

%

BUDOWA STRONY

Po wybraniu szablonu i dostarczeniu przez Ciebie zdjęć oraz tekstów, natychmiast przystępujemy do tworzenia Twojej witryny! Naszym celem jest zrealizowanie projektu w sposób szybki, profesjonalny i z dbałością o detale, aby ostateczny rezultat okazał się w pełni zgodny z Twoimi wymaganiami.

%

POPRAWKI

Już w ciągu 3 do 5 dni, w zależności od zamówionego pakietu, otrzymujesz dostęp do wersji roboczej Twojej strony! Na tym etapie możesz zgłaszać wszelkie uwagi związane z projektem. Po uzyskaniu od Ciebie wskazówek, mamy dwa dni na poprawienie strony. Następnie otrzymujesz już gotową, w pełni funkcjonującą witrynę!

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

W naszym portfolio możesz znaleźć nasze przykładowe projekty. Dotychczasowe realizacje to nasza najlepsza wizytówka. Zobacz co potrafimy i zaufaj naszemu doświadczeniu.

F.A.Q.

Jak długo trwa przygotowanie strony internetowej?

Czas od złożenia zamówienia do gotowej strony może być bardzo różny. Wszystko zależy w jakim czasie przygotujesz i dostarczysz nam treści na stronę. Sama realizacja trwa od 10 do 20 dni roboczych.

Czy zobaczę efekty pracy nad moją stroną internetową?

Naszą zasadą jest ścisła współpraca z Klientem na każdym etapie wykonywania zlecenia. Dlatego właśnie cały czas masz wgląd w postępy prac. Ponadto do każdego projektu przydzielamy opiekuna, który odpowiada za jego realizację. Osoba ta zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania.

Co jeśli nie mam własnej domeny?
Pomożemy w wyborze i konfiguracji.
Co to jest hosting i czy muszę go mieć?
Hosting to miejsce na serwerze, który nieprzerwanie i bezawaryjnie obsługuje stronę internetową. Bez tego funkcjonowanie strony www jest niemożliwe. Jednocześnie warto wiedzieć, że z usługami hostingowymi związanych jest wiele innych kwestii m.in. bezpieczeństwo strony. Dlatego wybór usługi hostingowej jest niezwykle ważny, a my, jako eksperci współpracujemy z najlepszymi hostingodawcami i pomagamy wybrać optymalne rozwiązanie.
Boję się administrowania stroną internetową, co z tym zrobić?
Nasze strony internetowe opieramy o intuicyjny i prosty w obsłudze panel zarządzania treścią (CMS), więc podstawowa umiejętność obsługi komputera będzie wystarczająca, aby samodzielnie zarządzać stroną. Jeśli pomimo to nie czujesz się pewnie, to możemy Cię przeszkolić w zakresie obsługi strony, a nawet przejąć obowiązek administrowania nią. Zawsze też służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem.
Czy uwzględniacie możliwość późniejszej rozbudowy mojej strony internetowej?
Oczywiście. Jeśli zdecydujesz się np. na Pakiet SILVER, to w przyszłości możemy rozbudować twoją stronę o kolejne funkcjonalności i podstrony.