loader image

INDYWIDUALNA WYCENA

Wszystkie nasze projekty realizujemy tak, aby zadbać o ich responsywność, wstępne pozycjonowanie, prototypowanie i kompetentną asystę. Usługi te otrzymujesz w standardzie, co świadczy o naszej fachowości, odpowiedzialności i trosce o dobro klienta, które zawsze było i będzie naszym priorytetem!

OPTYMALIZACJA SEO

Kod strony, podobnie jak treści znajdujące się na niej są zoptymalizowane pod kątem SEO i zgodne z wytycznymi Google. Wpływa to bezpośrednio na promowanie strony w wyszukiwarkach internetowych (pozycjonowanie)

1

PEŁNA RESPONSYWNOŚĆ

Ponad połowa stron internetowych jest obecnie przeglądana na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. Dbamy więc o to, by strony świetnie prezentowały się na każdym urządzeniu bez względu na wielkość ekranu.

PROTOTYPOWANIE

Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie, dlatego na początku tworzymy prototyp strony, aby było możliwe przedyskutowanie zaproponowanych rozwiązań i ustalenie ostatecznego wyglądu serwisu.

ASYSTA

Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo i służymy pomocą na każdym etapie realizacji projektu. Współpracując z nami otrzymujesz wsparcie w czasie tworzenia projektu, w momencie publikacji strony w sieci, jak i w zakresie obsługi technicznej.

FORMULARZ WYCENY

Wybierz tylko te funkcje które Cię interesują. Pod formularzem znajdziesz przypomnienie i opis wszystkich funkcji.

Ilość podstron*

Ilość Adresów Email*

Funkcje*

Dodatkowe Funkcje

Szkolenie*

Newsletter*

Moduł Blog/Aktualności*

10 + 9 =

FORMULARZ KONTAKTOWY

Komunikacja z klientem to priorytet dla nowoczesnych firm. Czytelny i intuicyjny formularz kontaktowy ułatwia wymianę informacji i obsługę klienta. Dopasujemy go do potrzeb Twoich klientów.

MAPA GOOGLE

Wiele firm skupia się na działalności lokalnej. Docierając do klientów w okolicy warto zaprezentować im w czytelny sposób, gdzie mogą znaleźć siedzibę i oddziały Twojej firmy. Pomoże w tym atrakcyjnie zaprezentowana mapa Google dostępna na Twojej stronie.

GOOGLE ANALYTICS

Obserwacja ruchu na stronie to podstawa, aby zwiększyć sprzedaż czy zainteresowanie ofertą. Zapewniamy to dzięki stosowaniu potężnego narzędzia do analizy statystyk serwisów jakim jest Google Analytics.

ANIMACJE GRAFICZNE

Atrakcyjne graficznie animacje sprawią, że Twoja strona wyróżni się wśród innych. Wiemy je zastosować, aby przykuć uwagę klienta, a jednocześnie nie odciągnąć uwagi od najważniejszych elementów na stronie.

INTEGRACJA Z SOCIAL MEDIA

Promocja w social media ma istotne znaczenie w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i promowaniu jej oferty wśród potencjalnych oraz obecnych klientów. Hiperłącza do Twoich profili w social media sprawią że klient będzie mógł zostać Twoim fanem.

GALERIA ZDJĘĆ

Szczególną wagę przykładamy do publikowanych zdjęć, ponieważ odgrywają one ogromną rolę w sprzedaży. Dlatego tworzymy interesujące galerie zdjęć, zaawansowane albumy, umożliwiamy automatyczne generowanie miniatur i wiele więcej.

l

MODÓŁ BLOG / AKTUALNOŚCI

Tworzenie bloga internetowego i uzupełnianie aktualności to najlepszy sposób, by budować prestiż firmy i tworzyć wizerunek eksperta w branży. Publikowanie nowych treści sprzyja też widoczności strony w wyszukiwarkach.

SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania treścią możesz samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie i publikować nowe treści. Nie musisz więc za każdym razem angażować programisty, ponieważ wystarczy Ci podstawowa umiejętność obsługi komputera i edytora tekstowego.

w

LIVECHAT

Wykorzystaj każdy sposób, by zatrzymać klientów na swojej stronie i zapewnić im jak najwyższy standard obsługi. Idealnym narzędziem do tego jest Livechat pozwalający kontaktować się z klientami w czasie rzeczywistym.

DODATKOWE WERSJE JĘZYKOWE

Internet daje nieograniczone możliwości. Korzystaj z nich i rozwijaj swoją firmę. Pomożemy Ci stworzyć dodatkowe wersje językowe strony, abyś mógł z łatwością wkroczyć na zagraniczne rynki.

OPIEKA NAD STRONĄ

Twoja strona będzie pod naszą staranną opieką, a zarządzanie stroną, wykonywanie aktualizacji i regularnych kopii bezpieczeństwa nie będzie zaprzątało Twoich myśli.

j

COPYWRITING

Nasi najlepsi copywriterzy zadbają, by treści na Twojej stronie wspierały sprzedaż, by były atrakcyjne dla odbiorców, a jednocześnie odpowiadały wymogom SEO.

SZKOLENIE

Nie zostawimy Cię samego z nową stroną. Pokażemy jak ją edytować, jak dodawać nowe treści, jak moderować komentarze. Twoja strona nie będzie miała przed Tobą tajemnic.

NEWSLETTER

Aby być w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami, stworzymy na Twojej stronie praktyczny newsletter, czyli elektroniczną formę biuletynu. Dzięki niemu szybko i wygodnie przekażesz odbiorcom informacje o rabatach, nowościach i podeślesz ciekawe materiały, np. e-booki, poradniki.