loader image

SKLEP INTERNETOWY

W naszej ofercie posiadamy usługę tworzenia sklepów internetowych. Sklepy internetowe tworzymy zgodnie z technologią RWD. Zamawiając w naszej firmie sklep internetowy otrzymujesz platformę sklepową wykonaną od A do Z, łącznie z umieszczeniem sklepu e-commerce na wskazanym serwerze i odpowiednim skonfigurowaniem go.

Otrzymujesz roczną gwarancję, wsparcie techniczne oraz materiały instruktażowe, które pozwolą Ci przyswoić wiedzę w zakresie obsługi platformy sklepowej online. 

Obsługa naszych systemów sklepowych jest niezwykle prosta i ogranicza się do współpracy z interfejsem składającym się w głównej mierze z przycisków. 

Każdy sklep internetowy wydawany przez nas posiada szereg dodatkowych modułów dzięki którym możesz samodzielnie ułożyć na stronie startowej ścianę wyświetlającą kategorie produktów, najnowsze produkty, najczęściej kupowane, wybrane przez Ciebie oraz te które objęte są promocją.

SPECYFIKACJA SKLEPU INTERNETOWEGO

SYSTEM

 1. Możliwość tworzenia kopii zapasowej
 2. Instalator rozszerzeń
 3. Podstrony z treścią
 4. Informacja o plikach cookie
 5. Możliwość kupowania bez rejestracji

MARKETING

 1. Promocje
 2. Kupony
 3. Rabaty
 4. Newsletter

ZAMÓWIENIA

 1. Statusy zamówień
 2. Powiadomienia e-mail
 3. Edycja zamówień

PRODUKTY

 1. Brak limitów na produkty, kategorie, zdjęcia
 2. Kategorie produktów
 3. Opcje produktów
 4. Atrybuty produktów
 5. Produkty (w cenie pakietu dodajemy 10)
 6. Produkty do pobrania
 7. Filtry produktów
 8. Producenci
 9. Strona producenta

DESIGN

 1. Responsywna szata graficzna
 2. Moduły wyświetlające produkty (najnowsze, promocyjne, polecane, najczęściej kupowane)
 3. Moduł wyświetlający loga producentów

LOGISTYKA, USPRAWNIENIA SPRZEDAŻY

 1. Magazyn
 2. Możliwość instalacji dodatkowych wersji językowych
 3. Płatność PayPal, PayU
 4. Podatki

RAPORTY

 1. Raporty ze sprzedaży

CECHY SKLEPU INTERNETOWEGO

ILOŚĆ WPROWADZONYCH PRODUKTÓW

Cena z cennik zawiera dodanie 10 produktów do Twojego nowego sklepu internetowego. Dodawanie produktów do sklepu jest na tyle proste, że zdecydowaliśmy się wyciągnąć ten proces z wyceny z racji, że wielu klientów dokonuje tego samodzielnie, poznając tym samy możliwości systemu i jego prostą obsługę. Oczywiście usługa dalej istnieje, jeżeli chcesz abyśmy dodali wszystkie produkty do Twojego sklepu internetowego, powiedz nam o tym.

OBSŁUGA WIELU WERSJI JĘZYKOWYCH

Nasze sklepy internetowe obsługują dowolną ilość wersji językowych. Dzięki tej opcji możesz uczynić swoją platformę sklepową jako międzynarodową platformę sprzedażową, i zarabiać na sprzedaży produktów w wielu krajach z całego świata. Jedynym ograniczeniem jest dostępność tłumaczeń dla danego systemu sklepowego. Jeżeli planujesz ekspansję globalną powiedz nam o tym a dobierzemy najlepszy system do tego celu.

NIEOGRANICZONA ILOŚĆ PRODUKTÓW

Żaden z wykorzystywanych przez nas systemów nie posiada jakichkolwiek ograniczeń co do ilości produktów znajdujących się w sklepie internetowym. Uważamy, że im więcej ich dodasz tym lepiej. Dzięki podziałom kategorii na karty ilość produktów nie wpływa na szybkość działania sklepu.

ATRYBUTY (CECHY) PRODUKTÓW

Dodając produkt w naszych systemach sklepowych masz możliwość opisania ich za pomocą cech lub atrybutów. To może Ci utrzymać maksymalną przejrzystość i dokładnie opisać produkt który chcesz przedstawić na swoim sklepie internetowym.

SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

Wszystkie sklepy internetowe wydawane przez naszą firmę posiadają system zarządzania treścią, który umożliwia pełne zarządzanie produktami, zamówieniami oraz klientami. System CMS umożliwia rozbudowę sklepu o nowe podstrony.

WIELOWALUTOWOŚĆ

Dla swojego sklepu internetowego możesz zdefiniować dowolną ilość walut, a klient odwiedzający Twój sklep online może dowolnie przełączać i konwertować ceny. Waluty są uaktualniane automatycznie, nie musisz więc martwić się o to czy po zmianie kursu będziesz stratny.

NIEOGRANICZONA ILOŚĆ PRODUCENTÓW

Tak jak w przypadku produktów i w przestrzeni producentów, nasze sklepy nie posiadają żadnych ograniczeń. Ilość producentów dodawana do sklepu internetowego zależy wyłącznie od Ciebie, nasze e-commerce udźwigną bez problemu każdą ich ilość.

RECENZJE PRODUKTÓW

Zdecydowanie dobre recenzje produktów mogą poprawić sprzedaż asortymentu sklepowego. Dlatego też i ta opcja jest dostępna w naszych platformach e-commerce. Możesz umożliwić swoim klientom recenzowanie produktów, które kupili, tym samy budować zaufanie w śród nowych klientów odwiedzających Twój sklep.

OCENIANIE PRODUKTÓW

Jest to bardzo ważna opcja, która ma ogromne znaczenie dla osób, które sprzedają towary wysokiej jakości. Opinie potwierdzające jakość sprzedawanych wyrobów mogą znacznie podwyższyć poziom sprzedaży, a tym samy pozwolą Ci więcej wycisnąć pieniędzy z e-biznesu.

PŁATNOŚCI ONLINE

Żaden użytkownik chyba nie wyobraża sobie sklepu internetowego bez płatności elektronicznych. Dla polskich sklepów DotPay, PayPal czy PayU jest już chyba standardem do którego przyzwyczaili się już chyba wszyscy użytkownicy. Dla naszych sklepów to też standard.

WYSYŁKA TOWARÓW

Posiadamy bogate wsparcie dla wysyłki towarów w Twoim sklepie, bo wiemy że każdy użytkownik ma różne upodobania. W sklepie internetowym powinno się stosować około 3 metod wysyłki być dać klientom wybór najbardziej odpowiadającej im metody.

POWIADOMIENIA E-MAIL

Powiadomienia e-mail to funkcja dla sklepów internetowych dzięki, której nie musisz co chwilę logować się do sklepu internetowego i sprawdzać czy może ktoś coś zamówił. W przypadku zamówienia, anulowania czy też innych akcji, otrzymasz stosowne powiadomienie na skrzynkę pocztową.

AUTOMINIATURY

Optymalizacja obrazów to bardzo ważny proces w działaniu sklepu internetowego oraz każdej innej strony internetowej. Obrazy zajmują najwięcej miejsca na serwerze, najbardziej też wpływają na czas ładowania. Dlatego bardzo ważne jest aby odpowiednio je optymalizować, przyśpieszając tym samym czas ładowania się danej strony. Nasze systemy robią to automatycznie.

NIEOGRANICZONA ILOŚĆ OBRAZÓW

Jednym z kluczowych elementów zagwarantowania sobie dobrej sprzedaży jest odpowiednia prezentacja produktu. Do tego celu służy opis produktu wspomagany cechami oraz atrybutami oraz galeria zdjęć produktu, która nie powinna mieć limitów i nasze sklepy tych limitów też nie posiadają.

OPTYMALIZACJA SEO

Optymalizacja SEO jest niezbędna do dobrze prowadzonej kampanii reklamowej w wyszukiwarkach internetowych. Zamawiając u nas sklep internetowy, otrzymasz gotowy skrypt przygotowany już do pozycjonowania sklepu internetowego.

4 ETAPY REALIZACJI

Z nami Twój wymarzony sklep internetowy powstanie w mgnieniu oka! Przekonaj się, że wystarczą zaledwie 4 kroki, aby zaistnieć w sieci i zdobyć nowych klientów. Co musisz zrobić, aby cieszyć się w pełni funkcjonalnym sklepem online?

%

WYBÓR PAKIETU

Kliknij „ZAMAWIAM!” i wypełnił niewiążący formularz. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu dwóch dni i wspólnie omówimy szczegóły zamówienia.

%

WYBÓR SZABLONU

Nie wiesz, jak powinna wyglądać Twoja strona www? Żaden problem! Posiadamy bazę szablonów, spośród których możesz wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają pod względem estetyki i funkcjonalności. Na ich podstawie zrozumiemy Twoje upodobania i zaprojektujemy Twoją wymarzoną sklep.

%

BUDOWA SKLEPU

Po wybraniu szablonu, natychmiast przystępujemy do tworzenia Twojej witryny! Naszym celem jest zrealizowanie projektu w sposób szybki, profesjonalny i z dbałością o detale, aby ostateczny rezultat okazał się w pełni zgodny z Twoimi wymaganiami.

%

POPRAWKI

Już w ciągu 5 do 10 dni roboczych, otrzymujesz dostęp do wersji roboczej Twojego sklepu! Na tym etapie możesz zgłaszać wszelkie uwagi związane z projektem. Po uzyskaniu od Ciebie wskazówek, mamy 4 dni na poprawienie sklepu. Następnie otrzymujesz już gotową, w pełni funkcjonującą witrynę!

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

W naszym portfolio możesz znaleźć nasze przykładowe projekty. Dotychczasowe realizacje to nasza najlepsza wizytówka. Zobacz co potrafimy i zaufaj naszemu doświadczeniu.

F.A.Q.

Jak długo trwa przygotowanie sklepu internetowego?

Czas od złożenia zamówienia do gotowej strony może być różny. Wszystko zależy w jakim czasie ustalimy wszelkie szczegóły sklepu, tak byśmy mogli rozpocząć pracę. Sama realizacja trwa od 15 do 20 dni roboczych.

Czy zobaczę efekty pracy nad moją stroną internetową?
Naszą zasadą jest ścisła współpraca z Klientem na każdym etapie wykonywania zlecenia. Dlatego właśnie cały czas masz wgląd w postępy prac. Ponadto do każdego projektu przydzielamy opiekuna, który odpowiada za jego realizację. Osoba ta zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania.
Co jeśli nie mam własnej domeny?
Pomożemy w wyborze i konfiguracji.
Co to jest hosting i czy muszę go mieć?
Hosting to miejsce na serwerze, który nieprzerwanie i bezawaryjnie obsługuje stronę internetową. Bez tego funkcjonowanie strony www jest niemożliwe. Jednocześnie warto wiedzieć, że z usługami hostingowymi związanych jest wiele innych kwestii m.in. bezpieczeństwo strony. Dlatego wybór usługi hostingowej jest niezwykle ważny, a my, jako eksperci współpracujemy z najlepszymi hostingodawcami i pomagamy wybrać optymalne rozwiązanie.
Boję się administrowania sklepu internetowego, co z tym zrobić?

Nasze sklepy opieramy o intuicyjny i prosty w obsłudze panel zarządzania treścią (CMS), więc podstawowa umiejętność obsługi komputera będzie wystarczająca, aby samodzielnie zarządzać stroną. Jeśli pomimo to nie czujesz się pewnie, to możemy Cię przeszkolić w zakresie obsługi strony, a nawet przejąć obowiązek administrowania nią. Zawsze też służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Czy dostanę rachunek za wykonanie sklepu internetowego?

Wystawiamy faktury VAT.